Vyhledat
  • Eliška

Intimní svatba ve stylu Art Deco

Aktualizováno: 29. 2. 2020

Umíte si představit svatbu v šesti lidech.

Vy, Vaši svědci a jejich partneři... Kousek od centra Prahy.... V prvorepublikové vile na Smíchově?

Pak je pro Vás Winternitzova vila tím správným místem.


Už po vstupu na vás dýchne kouzlo první republiky. V rohu místnosti hraje dobová hudba a vy jste na chvíli v jiné době. V době, kdy pánové nosili klobouky a dámy červenou rtěnku a lámanou vlnu.


Do této doby jsme se rozhodly zasadit inspiraci na rok 2020.

Na tento projekt jsme vyráběli ruční papíry na svatební oznámení. Rukou dělaný papír, který je každý originál kombinovaný s ručním minimalistickým psaním a zlatým zdobením. To jsou pro nás 20. léta po sto letech modernizovaná v roce 2020.


Pokaždé, když zdobíme svatbu, snažíme se k tomu přistupovat s respektem k místu. Využívat prvky, které místo má a ty poté doplníme o Svatbaretí vyráběné kousky.

Winternitzova vila je krásné a zdobné místo samo o sobě, proto jsme se rozhodli zdobit slavnostní tabuli v minimalistickém stylu v zeleno-zlaté barvě.


Kde jsme věděli, že se můžeme rozjet je kytice a sladký bar. Za kytkami stojí Lukash Florist. Přály jsme si art deco "úlet" a Lukáš nás rozhodně nezklamal. Dalším důležitým aspektem byly dorty. Na kytkách a dortech si zakládáme a protože dorty a kytky jsou součástí našich instalací. Adie vytvořila ručně malované sušenky a tartaletky, které byly až škoda jíst. A to ještě nevíte, že Adie je nejlepší pekař na světě a její dorty... to je slast, kterou si chcete dopřávat každý den.

Šaty jsou od skvělého projektu Férovky. Aneb to jsou šaty přesně podle našeho gusta. Up-cycling, originalita a podpora českého trhu.


Prsteny od Anny Steinerové se kterou nás pojí 12 let a Eliška od ní má šperky. Odzkoušeno lety, jsou stále super a originální.


Za styling děkujeme Kristýně. Seznam na všechny šikovné lidi naleznete zde:


místo: https://www.loosovavila.cz foto: https://khiria.com dorty: https://adiedorty.cz

deko: http://svatbaret.cz šaty:  http://ferovky.cz kytky: https://www.lukash.florist/ MUA: https://www.duskovamakeup.cz šperky: http://www.prstenyspribehem.cz

209 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše